
Музичний сд диск FOREIGNER I want to know what love is. The ballads (2014) (audio cd)
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- Немає в наявності
Набирай lovemusic.kiev.ua Знайдеш більше цікавішого.
FOREIGNER I want to know what love is. The ballads (2014)
Tracklist:
01. I Want To Know What Love Is
02. In Pieces
03. Waiting For A Girl Like You
04. When It Comes To Love
05. Feels Like The First Time
06. Say You Will
07. The Flame Still Burns
08. Save Me
09. I Can't Give Up
10. Fool For You Anyway
11. As Long As I Live
12. I'll Be Home Tonight
13. Double Vision
14. Long, Long Way From Home
«FOREIGNER» одна з найпопулярніших рок-груп у світі. На її рахунку безліч хітів, мультиплатинові альбоми та аншлагові тури. Захоплююче змішання задерикуватого блюзу та майстерної поп-музики продовжує залучати нові покоління музичних фанів. Після відходу Лу Грема у 2005 році до «FOREIGNER» приєднався вокаліст Келлі Хансен, завдяки якому, група не розпалася. Залишаючись вірними своїм традиціям, музиканти мають намір продовжувати справу свого життя.
Зараз «FOREIGNER» об'єднує талановитих музикантів, кожен з яких привносить у музику свою індивідуальність, завдяки чому гурт стає сильнішим, ніж раніше. Це гітарист Mick Jones, вокаліст Kelly Hansen, Tom Gimbel (гітара, саксофон, флейта, бек-вокал), клавішник Michael Bluestein, бас-гітарист Jeff Pilson з Крісом Фрейзером на барабанах.
Після 15 років фантастичних та успішних шоу по всьому світу, чудового альбому «Can’t Slow Down», акустичного альбому «Acoustique» для музикантів настав час зробити щось новеньке. До вашої уваги пропонується перша за всю довгу успішну кар'єру групи тематична збірка кращих балад та пісень про кохання «I want to know what love is. The ballads».

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moon Records |
| Мова видання | Англійська |
| Носій інформації | CD |
| Стан | Новий |
| Тип | Музика |
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Пластиковий прозорий бокс (Jewel Case)
